SDC13317MISTRZOSTWA  KRAKOWA  W  INDYWIDUALNYCH  BIEGACH  PRZEŁAJOWYCH

25 kwietnia 2018 r. dziewczęta i chłopcy z klas IV, V i VI wystartowali w Igrzyskach Dzieci, a dziewczęta i chłopcy z klas VII w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Wiosennych Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody zostały rozegrane w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży na terenach zielonych AWF i Parku Lotników na dystansie 1000 metrów. Konkurencja była bardzo duża, gdyż w każym biegu startowało od 80 do 110 uczestników.

Spośród reprezentantów naszej szkoły najlepiej pobiegła Karolina Gec z klasy 7s, która w swojej kategorii wiekowej wywalczyła VI miejsce w Krakowie.

Dobre miejsca w zawodach zajęła jeszcze trójka reprezentantów naszej szkoły, która uplasowała się  w pierwszej dwudziestce najlepszych biegaczy: