Oj, dziwili się studenci i wykładowcy widząc na swojej uczelni grupę krasnali – większych i całkiem małych!

Byli to uczniowie klasy 7p i 1p naszej szkoły, którzy na zaproszenie Politechniki zgłębiali zagadnienia z dziedziny budownictwa. Zajęcia w ramach unijnego projektu, przeznaczone w tej odsłonie dla uczniów klas przygotowawczych, odbyły się przy zachowaniu wszelkich zasad panujących w szkole wyższej. Pojawiły się nowoczesne środki przekazu, poważni wykładowcy, wykłady i ćwiczenia. A wszystko to po to, by zachęcać od najmłodszych lat do wyboru ścieżki życiowej związanej z budową (odbudową). Nasi uczniowie byli zachwyceni wizytą na Politechnice, zwłaszcza, że na zakończenie otrzymali torby z wyposażeniem: ze szkicownikami i ołówkami.

Bardzo dziękujemy pracownikom Politechniki Krakowskiej za cierpliwość i wspaniale przyjęcie.

Anna Palarz

Liliia Khalo