Na progu nowego sezonu turystycznego członkowie Szkolnego Koła Krajoznawczo- Turystycznego spotkali się z wyjątkowymi gośćmi. Specjalnie do nas przyjechali prezes Oddziału Krakowskiego PTTK pan Paweł Stachowiec w towarzystwie pani przewodnik Anny Stalmach (którą dzieci już znały z wycieczek).

Okazja do spotkania była znakomita – nasze koło powiększyło się o nowych członków w imponującej liczbie dziesięciu osób. Jedną z przyjętych do Koła jest pani Małgorzata Brzęk, która już wcześniej pomagała nam w organizacji wycieczek.

Oprócz przemiłej ceremonii wręczania legitymacji, nasi goście opowiedzieli nam o historii PTTK,  a także o patronie naszego oddziału a dawnym członku – Karolu Wojtyle.

Dowiedzieliśmy się także o formach zapisywania przebytych tras, zdobywaniu odznak oraz o uprawnieniach członków organizacji.

Miłym akcentem były prezenty od Wydziału Promocji Miasta Krakowa,  za które bardzo dziękujemy.

Serdecznie dziękujemy także Pani Dyrektor za obecność i miłe słowa.

Następne spotkanie odbędzie się już w terenie.

Do zobaczenia!

opiekun Koła,