Szkolny Klub Wolontariatu zachęca do włączenia się w ogólnopolską akcję „KARTKA DLA MEDYKA”

Akcja polega na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka. Niech to będzie nasze podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni za ich trud i poświęcenie w walce z koronawirusem.

W dniach 30.03- 1.04 wykonujemy  kartki, piszemy podziękowania i przesyłamy je  na adres: jadziawsp153(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Prace będą opublikowane w Internecie. Kartki można podpisać tylko imieniem lub uczeń klasy……. Jeżeli ktoś podpisze imieniem i nazwiskiem lub zrobi sobie zdjęcie , na którym to będzie on wraz ze swoją pracą, wówczas musi być zgoda rodzica  na publikację wizerunku (zgoda na publikowanie zdjęcia dziecka, w ramach akcji “Kartka dla medyka” musi być wysłana przez librusa na konto szkolnych organizatorów akcji).

Organizatorzy akcji: A.Iwulska, J. Więcławek, L. Wózek