SDC13651Na początku kwietnia reprezentanci naszej szkoły dwukrotnie wyjeżdżali do Limanowej by zmierzyć się z najlepszymi tenisistami z województwa małopolskiego.

2.04.2019 r. wzięli udział w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym drużynowym, a 5.04.2019 r. w tenisie stołowym indywidualnym. Obie imprezy zakończyły się dla naszych zawodników bardzo dobrymi wynikami.

Należy podkreślić, iż dla trójki naszych reprezentantów: Natalii Gąsior, Pawła Kopackiego i Kacpra Andrzejaka był to już ostatni start w barwach naszej szkoły. W czerwcu będą oni już absolwentami SP 153 im. ks. prof. Józefa Tischnera.

W turnieju drużynowym chłopcy z klasy 8s w składzie: Paweł Kopacki i Kacper Andrzejak zajęli

IV miejsce w Małopolsce.

W turnieju indywidualnym trzy osoby z naszej szkoły uplasowały się w ścisłej czołówce. Najlepiej zagrał Paweł Kopacki z klasy 8s, który wywalczył II miejsce w Małopolsce. Miejsce medalowe zdobyła również Natalia Gąsior z klasy 8s, która zajęła III miejsce w Małopolsce. Tuż za Natalką na IV miejscu w Małopolsce została sklasyfikowana Emilia Skuba z klasy 7s.