Drodzy Rodzice

Składam Państwu serdeczne podziękowania za dotychczasowe wsparcie jakiego doznałam podczas strajku nauczycieli. Dziękuję za zapewnienie dzieciom opieki. Jestem świadoma tego, że dla wielu z Państwa nie było to łatwe.

Przeprowadziliśmy egzamin ósmoklasisty. Rozstajemy się na czas przerwy świątecznej, który dla naszych dzieci potrwa do wtorku.

Nie potrafię przewidzieć, czy strajk nauczycieli potrwa dalej, ale informuję, że w środę zapewnimy opiekę świetlicową dla chętnych w godzinach 7:00 – 17:00. Taką opiekę sprawować będą księża katecheci i wicedyrektor. W środę też odbędą się zajęcia z robotyki.

Wszystkie następne informację będę przekazywać za pośrednictwem dziennika elektronicznego, ponieważ wiem, że z tego sposobu informacji najczęściej Państwo korzystacie. W sytuacjach wyjątkowych dla Państwa, proszę również o kontakt osobisty lub telefoniczny. Poczynimy wówczas starania, aby w dogodny dla Państwa sposób zaopiekować się dziećmi.

Z poważaniem,

Lilla Wózek