SDC1289214 czerwca 2017 r. na basenie pływackim w Zabierzowie odbyły się międzyszkolne zawody w pływaniu indywidualnym dziewcząt i chłopców. Prawo startu w zawodach uzyskali uczniowie klas III z Rejonu Krowodrza, którzy zostali zakwalifikowani na podstawie eliminacji przeprowadzonych podczas cotygodniowych zajęć organizowanych przez MOS Kraków-Zachód.

Zawody zostały rozegrane na dystansie 25 metrów w trzech stylach: dowolnym, grzbietowym i klasycznym.

W zawodach wystartowało ośmiu uczniów z naszej szkoły, z których dwójka znalazła się w gronie nagrodzonych: Wiktoria Piszczek z klasy 3a za zajęcie VI miejsca w stylu grzbietowym i Filip Wolicki również z klasy 3a za zajęcie VI miejsca w stylu dowolnym.

Gratulujemy !!!