KLIKAM I GŁOSUJĘ

Pani Paulina Seremak-Peczkis tak pisze o sobie:

Fizyką zajmuję się zawodowo od ponad 20 lat. Zaczynałam pracę na wyższej uczelni, gdzie zajmowałam się badaniami naukowymi. Ten czas przyniósł mi ciekawe kontakty i inne podejście do nauki. Prowadziłam badania w największych ośrodkach związanych z promieniowaniem synchrotronowym. Praca w międzynarodowym środowisku, potem w szkołach średnich i podstawowych to naprawdę duże wyzwanie. Stawiam nie tylko na teorię, ale i praktykę i codzienne podejście do fizyki. Stawiam na Uczniów.

Moje motto – „nie zniechęcić – wystarczy, zachęcić – sukces!”

Prywatnie jestem mamą 4 dzieci. Moje hobby to zajmować się wszystkim i wszystkimi.

Dziękuję Rodzicom za zaufanie. Uczniom dziękuję za to, że nie przyspieszają kroku, gdy spotykamy się na mieście i za to, że razem ze mną odkrywają fizykę dla siebie.