Dnia 15.10.2015 r. Firma Przybylski Mobile wspólnie ze sponsorami zorganizowała turniej piłki nożnej dla chłopców ze szkół podstawowych.

Rozgrywki  odbyły się w hali Com Com Zone w Krakowie. W turnieju, po wstępnej fazie głosowania wzięło udział 13 drużyn ze szkół, które w głosowaniu zebrały najwięcej punktów.  12 z tych drużyn przeszło eliminacje w rozgrywkach grupowych a 13-ta drużyna, zdobywczyni „złotej karty” – grała w turnieju od fazy play-off.

Drużyny  podzielono na  4 grupy eliminacyjne, z których do fazy pucharowej zakwalifikowało się 4 zwycięzców grup oraz 3 drużyny z drugich miejsc z najlepszym dorobkiem punktowym.

Te  7 drużyn oraz drużyna ze „złotą kartą” utworzyły pary grające w play-off.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła Szkoła Podstawowa nr 153 w Krakowie pokonując w finale Szkołę Podstawową  89 z wynikiem  5-0.
Nagrodą główną w turnieju był zestaw monitoringu dla Szkoły ufundowany przez firmę Przybylski Mobile.

Naszą szkołę reprezentowali:

Łukasz Zacharko, Kacper Wolicki, Sebastian Sarkowicz, Michał Opalski, Jakub Niedbała, Bartosz Bilik, Oliwier Jarosz.