20180427_113301Dn. 28.04. br. w Sali Obrad Urzędu Miasta Krakowa odbyło się 26. Spotkanie Młodych Ekologów. Reprezentacja naszej Szkoły w składzie: Valeriya Al Shobaki, Wiktoria Andrzejewska, Magdalena Chodak, Kacper Czarnota, Kinga Dziadkowiec, Nikola Gnyla, Magdalena Maślanka, Bartłomiej Susuł, Agata Szczupak, Magdalena Szczupak, Wiktora Wymysło, odebrała z rąk V-ce Przewodniczącego Rady Miasta Krakowa – Pana Sławomira Pietrzyka, dyplomy oraz nagrody książkowe za udział w całorocznym projekcie ekologicznym “Drzewo-STAN-miasta”, organizowanym przez Pracownię Animacji Ekologicznej Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, Wydział Kształtowania Środowiska UMK oraz Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie.

Nauczyciele koordynujący działania uczniowskie w ramach projektu:
mgr Ewa Matyszczyk-Nieć
mgr Anita Mularczyk-Budzan