TRZECIA EDYCJA PROJEKTU:

“KSIĄŻKA UCZY, LECZY, BAWI, WYCHOWUJE, CZYLI O KORZYŚCIACH PŁYNĄCYCH Z MĄDREJ LEKTURY”. Część V

W czwartek 28 listopada 2019r. w Osiedlowym Klubie „Jordanówka” odbyły się piąte, ostatnie już w tej edycji projektu warsztaty czytelnicze  dla uczniów z klas I – III. Tym razem wzięli
w nich udział uczniowie klasy 1A.  We wszystkich zajęciach wykorzystane zostały wiersze pochodzące z książki pt. „Wiersze do kolorowania” będące połączeniem kolorowanki i tomiku wierszy. Autorem wierszy jest  Michał Zabłocki.

Wszystkie warsztaty   prowadziła autorka projektu dr Wanda Matras-Mastalerz z Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, adiunkt w Katedrze Zarządzania Informacją, doktor nauk humanistycznych w dziedzinie literaturoznawstwa oraz ekspert w dziedzinie biblioterapii.

Jadwiga Więcławek