Przypominamy, iż z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu SP 153  w naszej szkole już po raz szósty odbywa się WIELKA AKCJA KREDKOBRANIA.

Celem akcji jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach.

Zbierane przybory szkolne, artykuły szkolne i materiały plastyczne muszą być tylko i wyłącznie nowe i zgodne z listą.

Lista zbieranych produktów w ramach akcji Kredkobranie :

Kredki, zeszyty, bloki/ papier kolorowy, farby, plastelina, pisaki, długopisy, piórniki, ołówki, kleje, przybory geometryczne, cyrkle, plecaki, gumki, nożyczki, temperówki, taśmy klejące, bibuy, teczki, ryzy papieru, pędzle.

Dary można składać do kosza wystawionego na parterze szkoły przy tablicy wolontariatu.

Akcja w naszej szkole trwa do 28 września 2023 r. Po tym terminie dary zostaną spakowane i odwiezione do głównego  organizatora akcji- Fundacji Ignatianum.