konkurs Dnia 14 kwietnia 2016r. , w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, odbyła się gala konkursu plastycznego pt. „Patron naszej Szkoły”. Konkurs  zorganizowany był przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie.

W kategorii szkół podstawowych klas 1-3, praca uczniów z klasy 2b, Zofii Sułeckiej, Wiktorii Jakóbik, Marcela Spiegel oraz Bartosza Krzysztoporskiego, zatytułowana „Odkrywanie ewangelii”, zdobyła wyróżnienie.

Nagrodzone prace będą prezentowane na wystawie podczas warsztatów “Nowoczesny nauczyciel we współczesnej szkole”, która odbędzie się w maju b.r. w Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Gratulujemy !!

Jadwiga Więcławek