Szanowni Państwo!

Zwracamy się z ogromną prośbą o zagłosowanie na projekt nr 6 WIDOKowa aktywność – w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jest to projekt skierowany do wszystkich mieszkańców dzielnicy VI, a w szczególności naszego osiedla.

Na terenie wokół szkoły zaplanowaliśmy stworzenie centrum rekreacyjnego. Siłownie dla dzieci, dla seniorów, dla młodych, poręcze do street workout, mini park linowy dla dzieci, gry podwórkowe, stoły zewnętrzne do tenisa stołowego. Chcemy stworzyć miejsce, z którego będą mogły korzystać przedszkola, szkoły, a także wszyscy mieszkańcy bez ograniczeń wiekowych. Uruchomione zostaną dwa dodatkowe wejścia – jedno od strony placu zabaw, a drugie od Młynówki Królewskiej.

Głosowanie rusza 1 października  i potrwa do 10 października 2021.

Odbywać się się będzie ono w Internecie – za pośrednictwem dedykowanej platformy dostępnej w okresie głosowania pod adresem budzet.krakow.pl oraz tradycyjnie – w zorganizowanych na terenie miasta punktach do głosowania – klub Jordanówka.

Głos mogą oddać także dzieci (nawet te malutkie) i młodzież.

Wybieramy po 3 projekty: ogólnomiejskie i dzielnicowe. Zadania należy ocenić skali od 1 do 3 punków, gdzie 3 odpowiada zadaniu, które Państwa zdaniem najbardziej zasługuje na realizację. Przedsięwzięcia, które zdobędą łącznie najwięcej punktów znajdą się na liście rankingowej.

Jeśli wskażemy mniej niż 6 projektów, to głos będzie nieważny.

ZADBAJMY O NASZE DZIECI, BABCIE, DZIADKÓW I SIEBIE!!!!!!

Liczymy na Państwa głosy i góry dziękujemy.

Dorota Martinek

Marcin Rzeszowski