Jak karnawał, to karnawał!

Na jeden dzień nasza sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową za sprawą błyszczącej, kolorowej dekoracji. Bawili się wspólnie uczniowie młodszych klas, choć należałoby powiedzieć, że to w większości nie uczniowie, a postaci ze znanych filmów dla dzieci. Przebrania uczniów okazały się fantazyjne, a czasami zaskakujące.

Zabawę uznajemy za znakomitą: były tańce, konkursy, a dla dzieci pragnących chwilę odpocząć – kącik plastyczny (zdobienie masek karnawałowych) oraz czarodziejski kapelusz z zadaniami.

Dużo emocji wzbudziła bitwa na śnieżki pomiędzy klasami. Z braku śniegu, kule wykonane były z zapisanego papieru (wykorzystaliśmy odpady!) Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!

Oczywiście taka impreza by się nie odbyła,  gdyby nie zaangażowanie i praca wielu osób. Bardzo dziękujemy panu Dyrektorowi za nagłośnienie,  paniom: Karolinie i Ani K. za wybór utworów,  pani Ani S. za świetne prowadzenie, wychowawcom za dekoracje i przygotowanie konkursów oraz animacje, pani Madzi za prowadzenie kącika plastycznego, a pani Dyrektor za nagrody i Magiczny Kapelusz.

Wszystkim życzymy wspaniałych ferii zimowych, tym razem z prawdziwym śniegiem.

Anna Palarz