received_313821465764662Podsumowanie “Małopolskiego systemu współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży”.
20 października w Brzesku odbyła się gala kończąca sportowy sezon 2016/17. Naszą szkołę reprezentowała delegacja w osobach Pana Dyrektora Jana Hrynczuka, trenera Rafał Słoty oraz trójki wyróżnionych uczniów, którzy zdobywali najwyższe laury dla naszej szkoły: Zuzannę Wojnar, Izabelę Pieniążek i Filipa Kozłowskiego.

W podsumowaniu Małopolskiego Współzawodnictwa Sportowego nasza szkoła zajęła wysokie 5 miejsce (na ok. 600 szkół biorących udział ) i odebrała z rąk prezesa Małopolskiego Związku Sportowego okazałą statuetkę.
Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zawodach sportowych i tak godne reprezentowanie Naszej Szkoły.