WOLONTARIUSZE – ZBIERAMY FANTY DLA STASIA !!!

Nowy rok szkolny rozpoczynamy od szybkiej akcji zbiórki fantów dla Stasia, podopiecznego Fundacji Lecimy z pomocą. Staś to dwuletni chłopczyk mieszkający w Brzezince w gminie Zabierzów.

17 września br., na płycie Rynku przy Urzędzie Gminy w Zabierzowie, odbędzie się piknik charytatywny na pokrycie kosztów leczenia, rehabilitacji i zakupu sprzętu dla chłopca.

W dniach 29.08 – do 6.09 br. ogłaszamy zbiórkę fantów na ten cel.

Fanty/rzeczy/vouchery będą przekazane na kiermasz, na nagrody, na licytacje na żywo
i online, z których dochód przeznaczony będzie dla  Stasia: https://lecimyzpomoca.pl/podopieczni/stas-szymbara/

A co zbieramy? M.in. :

Książki, biżuterię, dekoracje do domu, rękodzieło, sprawne zabawki, puzzle, pluszaki, torebki i portfele w dobrym stanie, kosmetyki, perfumy, zegarki
i inne rzeczy, którym można dać nowe życie.

Przynoszone fanty proszę odpowiednio zabezpieczyć przed ewentualnym zniszczeniem
i doczepić karteczkę z imieniem, nazwiskiem i klasą, do której chodzi dziecko.

Fanty można składać do  kosza, który znajduje się przy tablicy na parterze SP 153, bądź przynieść do  biblioteki szkolnej.

Wszelkie zapytania proszę kierować do pań A. Iwulskiej i J. Więcławek.

Pomóżmy wspólnie Stasiowi ☺

Opiekunowie SzKW