WOLONTARIUSZE ANGAŻUJĄ SIĘ W PRZYGOTOWANIE OBCHODÓW DNIA PLUSZOWEGO MISIA

W miesiącu listopadzie wolontariusze żywo zaangażowali się w przygotowywany pod patronatem biblioteki szkolnej Dzień Pluszowego Misia. Ich działania przebiegały na kilku płaszczyznach:

– wykonali około 230 kolorowych misiów dla uczniów z klas pierwszych oraz przedszkolaków z grup zerowych z zaprzyjaźnionych przedszkoli- Przedszkola 137 oraz Przedszkola 8, którzy odwiedzili Bibliotekę w naszej szkole w dniach  i wzięli udział w specjalnie przygotowanych dla nich „misiowych spotkaniach”.

-wykonali kolorowe zakładki,

– podczas „misiowych spotkań” czytali swoim młodszym kolegom różne bajki i opowiadania, których bohaterami były misie.

-pomagali w przygotowaniu wystawy w bibliotece i na tablicy na I piętrze,

– pracowali jako jury w szkolnych konkursach , organizowanych z okazji Święta Pluszowego Misia.

Wszystkim, wolontariuszom dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu, aby obchody święta pluszowego misia przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze.

A.Iwulska

J.Więcławek