20161027_085801W dniu 27 października zaszczycił  klasę IIc  swoją wizytą pan Jerzy Pająk- organizator konkursu „Kwiaty dla Pani”. Spotkanie odbyło się, ponieważ klasa IIc najliczniej wzięła udział w tym konkursie i zdobyła trzy pierwsze miejsca.

Milena Brud, Julia Kolosek i Wiktoria Siemieniec zostały obficie nagrodzone, a i pani wychowawczyni dostała nagrodę za motywację dzieci.

Podczas spotkania pan Jerzy zorganizował dla wszystkich uczniów loterię z nagrodami, pokaz palących się świeczek, poczęstunek oraz wystawę prac konkursowych.

Na zakończenie pan Jerzy Pająk zapowiedział kolejny konkurs i zachęcił dzieci do wzięcia w nim udziału.

Dzieci, żegnając się z gościem, podarowały mu skromny, własnoręcznie zrobiony album z pracami plastycznymi.

MONIKA GOŁĄB