Wreszcie jest z nami, troszeczkę spóźniona – ale jest!

Do klas pierwszych przyszła piękna dziewczynka w tradycyjnej, ukraińskiej sukience. Przedstawiła się jako Wiosna i poprosiła pierwszoklasistów o pomoc. W czym miały jej pomóc dzieci? Oczywiście w mini uprawie roślin! Dzięki uprzejmości firmy Legutko dostaliśmy pakiety akcji „Zdrowo rosną”.

Uczniowie klas 1a, 1b i 1p otrzymali podstawowe informacje o wysiewie i potrzebach roślin. Samodzielnie wysiali koperek, który wzbogaci dietę na wiosnę. Swoje pojemniki wzięli do domu, a w szkole zostały doniczki ze słonecznikiem, który, gdy tylko wzejdzie, upiększy nasze szkolne boisko.

Dzieci z radością wzięły udział w warsztatach i obiecały opiekę nad roślinkami. Firma Legutko zaprasza do indywidualnego wzięcia udziału w dalszym konkursie.

Wszyscy bardzo cieszymy się, że wreszcie możemy cieszyć się najpiękniejszą porą roku!

Anna Palarz