03Już po raz drugi uczniowie z klasy 4b w ramach akcji wolontariatu „Marzycielska Poczta” wysłali listy do swoich chorych kolegów i koleżanek. Tym razem wybrane zostały 3 osoby: Wiktoria, Paweł oraz Nikola, do których to dzieciaki skreśliły świąteczne życzenia. Większość kartek świątecznych zrobiły samodzielnie. Wykonały również papierowe pisanki, które włożone zostały do zbiorczych kopert, w które to zapakowane zostały kartki świąteczne.

Chcemy, aby w te wiosenne święta uśmiech znów zagościł na twarzach innych dzieci.

O akcji „Marzycielska Poczta” oraz zaangażowaniu uczniów z naszej klasy można przeczytać na stronie www.marzycielskapoczta.pl

Agnieszka Iwulska