„Razem na Święta”

Wszystkich chętnych wolontariuszy zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji MEN „Razem na Święta”.

Co można zrobić?

Proponujemy następujące działania:

•  wykonanie kartek z życzeniami świątecznymi i przekazanie ich sąsiadom (np. wrzucenie do skrzynek pocztowych),
  •  samodzielne przygotowanie słodkich upominków (np. pierniczków) i obdarowanie nimi sąsiadów albo osób potrzebujących z najbliżej okolicy,
  •  przygotowanie ozdób świątecznych dla osób z rodziny, najbliższej okolicy, przyjaciół.

Prosimy o przesłanie zdjęć zrobionych przez siebie kartek świątecznych  i pierniczków, z krótkim opisem dla kogo zostały wykonane (np. dla babci, dziadka, starszej sąsiadki itp.) i  w jaki sposób dostarczone.

Adresy e-mail:

jadziawsp153(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

agawasp153(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com

Zachęcamy również do wykonania ozdób choinkowych, albo stroików świątecznych, które włożone  zostaną do paczek świątecznych przygotowywanych przez „Boży Młyn” w ramach akcji „Przygotuj z nami paczki mikołajowe i Wigilię dla potrzebujących.”

Akcję tę  wspomóc można przynosząc gotowe długoterminowe produkty spożywcze  oprócz warzyw, owoców i nabiału.

TERMINY:

Ozdoby choinkowe, stroiki oraz artykuły spożywcze ( z dołączoną karteczką z imieniem i nazwiskiem wolontariusza) prosimy przynosić do szkoły do  dnia 22.12.2020 do godz. 11:00 i  pozostawić w specjalnie przygotowanym pudle w przedsionku szkoły.

Opiekunowie:

Jadwiga Więcławek