SDC13293PODWÓJNE  ZŁOTO  TENISISTEK W  MAŁOPOLSKICH  IGRZYSKACH  MŁODZIEŻY  SZKOLNEJ

5 i 12 kwietnia 2018 r. w Limanowej zostały rozegrane Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym indywidualnym i drużynowym dziewcząt ur. 2002-2004.

Reprezentantki naszej szkoły uzyskały rewelacyjne wyniki, zarówno w grach pojedynczych, jak      i grach podwójnych.

Indywidualnie Ziyi Zhao z klasy 7s wywalczyła I miejsce w MAŁOPOLSCE i złoty medal Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Druga nasza reprezentantka Natalia Gąsior z klasy 7s zajęła VI miejsce w MAŁOPOLSCE.

W turnieju drużynowym nasze tenisistki po wspaniałej i emocjonującej grze w finale zdobyły również I miejsce w MAŁOPOLSCE.

Złote medale Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej wywalczyły uczennice z klasy 7s

w składzie:

Ziyi Zhao