viber image1Pierwszego września w Warszawie został rozegrany kolejny turniej z cyklu Pingpongowy PGE Narodowy. Na pięknym stadionie rywalizowało ponad 600 zawodniczek i zawodników z całej Polski. Wydarzenie miało bardzo bogatą oprawę i było transmitowane w TVP Sport. Nie zabrakło polityków, działaczy sportowych i gwiazd światowego formatu z mistrzami olimpijskimi, świata i europy  włącznie. Tak jak w zeszłym roku tak i w tym na podium stanęła Emilia Skuba 7s. W kategorii kadetek wywalczyła drugie miejsce w finale nieznacznie ulegając Julii Czubakowskiej z Nadwiślanina Płock 2:3. Nasza druga i zarazem nowa uczennica Kamila Kiliszek 8s również zaprezentowała się bardzo dobrze kończąc zawody na miejscu 9-16.