P1070355PIERWSZE PÓŁROCZE ZA NAMI – APEL PODSUMOWUJĄCY OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

Za nami pierwsze półrocze nauki. Przyszła więc pora na podsumowanie osiągnięć naszych uczniów. W dniu 25 lutego 2019 r. w sali gimnastycznej odbył się uroczysty apel dla uczniów z klas I  – III, w trakcie którego pani dyrektor Lilla Wózek wręczyła nagrody i wyróżnienia laureatom konkursów szkolnych i pozaszkolnych. Honorowymi gośćmi byli: Pan Rafał Komarewicz, radny Miasta Krakowa, przewodniczący Klubu Radnych Przyjazny Kraków,  oraz Pan Marcin Rzeszowski, radny Dzielnicy VI Bronowice. Podczas spotkania radni rozmawiali z dziećmi na temat roli i funkcjonowania oczyszczaczy powietrza zainstalowanych w październiku 2018r. w salach lekcyjnych. Dzieci odpowiadały na pytania wykazując się dużą wiedzą na ten temat.

W drugiej części apelu pani wice dyrektor Izabela Urbaniec dokonała podsumowania pracy dydaktyczno – wychowawczej za pierwsze półrocze. Apel dla uczniów z klas IV – VIII odbył się w dniu następnym, tj. 26 lutego.

Jadwiga Więcławek