20171202_095048 (Copy)Uczennice SP 153 na podium w Ogólnopolskim Finale Drużynowego Turnieju Uczniowskiego.

W dniach 2-3 grudnia w Warszawie odbył się Ogólnopolski Finał Turnieju Uczniowskiego. Zorganizowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, Polski Związek Tenisa Stołowego i Uniwersytet Warszawski turniej jak co roku zgromadził najlepsze drużyny uczniowskie z kraju. Wśród nich były uczennice naszej szkoły, które prawo udziału wywalczyły w eliminacjach wojewódzkich w Olkuszu.

Emilia Skuba 6 ”s” i Zuzanna Syrda 5 ”b” w dwudniowych warszawskich zmaganiach walczyły z reprezentantkami pięciu województw zajmując ostatecznie wysokie trzecie miejsce. Dziewczyny wygrały cztery mecze ulegając tylko późniejszym zwycięzcom UKS Śnieżnik Stronie Śląskie.

WS