sdc12414W dniach 24 i 25 listopada 2016 r. dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. W pierwszym dniu zawodów zostały rozegrane turnieje indywidualne, w drugim dniu turnieje drużynowe. Zawody sędziowali i prowadzili byli Mistrzowie Polski w tenisie stołowym: pani Jolanta Szatko i pan Zbigniew Kostuch.

Nasi reprezentanci bez większych problemów poradzili sobie z przeciwnikami i wywalczyli najwyższe lokaty w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Indywidualnie odnieśli potrójny sukces:  Emilia Skuba z klasy 5s i Paweł Kopacki z klasy 6s wywalczyli I miejsca w Krakowie, a Anna Kopacka z klasy 5a zajęła II miejsce w Krakowie.

Drużynowo również zagrali wspaniale. Drużyna dziewcząt i  drużyna chłopców, nie przegrywając żadnego spotkania, wywalczyła złote medale i Mistrzostwo Krakowa.