SDC12693MISTRZOSTWA  MAŁOPOLSKI  W  TENISIE  STOŁOWYM

6 i 12 kwietnia 2017 r. w hali sportowej przy ZSS nr 3 w Limanowej zostały rozegrane Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięli udział najlepsi uczniowie zakwalifikowani z zawodów rejonowych, w tym trójka tenisistów z naszej szkoły: Emilia Skuba z klasy 5s, Anna Kopacka z klasy 5a i Paweł Kopacki z klasy 6s.

Nasi reprezentanci zagrali wspaniale i pomimo bardzo dużej konkurencji odnieśli sukcesy w turniejach  indywidualnych i drużynowych.

Emilia Skuba zagrała rewelacyjnie. Nie przegrała żadnego spotkania i  bez większych problemów wywalczyła tytuł Mistrzyni Małopolski.

Bardzo dobrze zaprezentował się również Paweł Kopacki, który uplasował się na wysokim VI miejscu w Małopolsce.

Sukcesem zakończył się także występ naszych tenisistek w zawodach drużynowych. Emilia Skuba i Anna Kopacka  wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Małopolski.

Gratulujemy !!!