SDC13159MISTRZOSTWA  KRAKOWA  W  NARCIARSTWIE  ALPEJSKIM

6.03.2018 r. na stoku w Sieprawiu odbyły się Igrzyska Dzieci w narciarstwie alpejskim w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach wystartowały trzyosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców z 33 krakowskich szkół podstawowych.

Szkołę naszą reprezentowali: Zofia Sułecka klasa 4s, Zofia Lenk klasa 6s, Izabela Pieniążek klasa 6s, Antoni Szaran klasa 3b, Szymon Kuźma klasa 5b i Piotr Gołąb klasa 5a.

Indywidualnie najlepszy czas przejazdu uzyskał Szymon Kuźma z klasy 5b, który wywalczył

VI miejsce w Krakowie i awans do zawodów wojewódzkich. Bardzo dobrze pojechała również Zofia Sułecka z klasy 4s, która uplasowała się na IX miejscu w Krakowie.

W klasyfikacji drużynowej chłopcy zajęli IX miejsce, a dziewczęta XIII miejsce w Krakowie.

Gratulujemy !!!