sdc1248012 grudnia 2016 r. dziewczęta i chłopcy z naszej szkoły uczestniczyli w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Smoka Wawelskiego zorganizowanym przez ZSO nr 8 i Radę Dzielnicy VI.

W turnieju wzięli udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

W kategorii szkół podstawowych rywalizowało 28 zawodników z klas I-III oraz 20 zawodników

z klas IV-VI z jedenastu krakowskich szkół podstawowych. O końcowej klasyfikacji decydowały wyniki 7 partii rozegranych przez każdego zawodnika.

Najlepiej z naszej szkoły zagrał Bartosz Kowalczyk z klasy 6a, który w kategorii klas IV-VI wywalczył IV miejsce w turnieju.

Trójka najlepszych szachistów w każdej grupie została nagrodzona pucharami, a wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy.

Gratulujemy!!!