latAKCJA „ LATO W SZKOLE 2016”

Zbliżają się wakacje. Dla tych, którzy pozostaną w mieście proponujemy spędzić je w szkole od 27 czerwca do 1 lipca 2016r. (pierwszy turnus) i od 4 do 8 lipca 2016r. (drugi turnus).

Głównym celem akcji jest zapewnienie uczniom pozostającym
w mieście w czasie wakacji opieki połączonej z ofertą pożytecznego
i atrakcyjnego spędzenia wolnego czasu.

Utworzenie grupy jest zależne jest od ilości chętnych uczniów. Urząd Miasta Krakowa planuje: 15 osobowe grupy dla klas I – III (zajęcia od 7.30 do14.30 ) i 20 osobowe dla klas IV – VI (zajęcia od 8.00 do 14.00).

Akcja opłacana jest przez UMK (pensje dla wychowawców). Chcąc, by uczniowie nie spędzali tego czasu w budynku szkolnym proponujemy wyjścia i wycieczki (szczegóły zostaną podane po utworzeniu grup). Wiąże się to jednak z kosztami, które muszą ponieść rodzice (bilety MPK, bilety wstępów do kina, teatru, na warsztaty, itp.). W zeszłym roku szkolnym koszty z tego tytułu wyniosły ok. 50 zł na tydzień.

Rodzice uczniów, którzy zdeklarują udział dziecka w akcji, zobowiązani są do dostarczenia wychowawcy klasy KARTY KWALIFIKACYJNEJ UCZESTNIKA WYPOCZYNKU (jeśli dziecko będzie uczestniczyć w akcji przez 2 tygodnie to rodzic musi wypełnić dwie karty) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.05.2016r. Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA