22 września 2010 roku w hali sportowej Centrum Com Com Zone w Nowej Hucie odbyła się – pod Patronatem Prezydenta Miasta Krakowa -Krakowska Gala Sportu Młodzieżowego. Była ona podsumowaniem całorocznego współzawodnictwa sportowego uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Na Galę zostali zaproszeni przedstawiciele szkół, które zajęły najlepsze miejsca w "Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży" obejmującej rywalizację dziewcząt i chłopców w kilkunastu dyscyplinach sportowych.
W gronie wyróżnionych szkół znalazła się, już po raz szósty, nasza szkoła, która w klasyfikacji generalnej w Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży w roku szkolnym 2009/2010 zajęła II miejsce. Dziewczęta z naszej szkoły były najlepsze w Krakowie, natomiast chłopcy uplasowali się na V miejscu.
Za wysokie osiągnięcia sportowe w "Krakowskiej Olimpiadzie Młodzieży" uczniowie zostali nagrodzeni okolicznościowymi pucharami, a Dyrekcja Szkoły statuetką z podziękowaniem za dotychczasową współpracę oraz wspieranie inicjatyw sportowych w upowszechnianiu kultury fizycznej i sportu.

Gratulacje i podziękowania dla dziewcząt i chłopców, którzy w roku szkolnym 2009/2010 reprezentowali szkołę  i odnieśli sukcesy w turniejach i zawodach na szczeblu Krakowa!!!!