Obraz 259W Czwartek, 10 marca 2016r., rozstrzygnięty został konkursu plastycznego pt. „Patron Naszej Szkoły”. Były to szkolne eliminacje konkursu organizowanego przez Bibliotekę Główną Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Krakowie.

W kategorii klas 1 – 3 do finału zakwalifikowały się prace następujących uczniów:

1. Zofii Sułeckiej, Wiktorii Jakóbik, Bartosza Krzysztoporskiego i Marcela Spiegel z klasy 2b,
  2. Szymona Maloty, Mateusza Koziary i Aleksandra Koszałki z klasy 2a,
  3. Olgi Twardowskiej, Toli Tyburkiewicz, Wiktorii Piszczek i Nikoli Góry z klasy 2a
  4. Renaty Górskiej, Magdaleny Huppert, Pauliny Jednorał i Piotra Pasierba z klasy 2a,
  5. Jana Wieczorka, Jana Przędzika, Filipa Wolickiego, Oskara Jarosza i Macieja Sudoła
    z klasy 2a,
  6. Julii Grzesiak, Pauliny Kasprzyckiej, Weroniki Klimek, Hanny Ścibor z klasy 3a,
  7. Anny Kmieć i Ewy Zaziąbł z klasy 1b oraz Antoniny Toboły i Wiktorii Jankiewicz
    z klasy 3a,
  8. Julii Kmieć, Gabrieli Burdy-Strąg, Zuzanny Bandarzewskiej i Emilii Kołkowskiej
    z klasy 3a.

W kategorii klas 4 – 6 do finału zakwalifikowały się prace uczniów:

1. Huberta Działo, Konrada Dziunikowskiego, Filipa Suskiego i Stanisława Lebdy
    z klasy 4b,
  2. Jakuba Huchli, Kamila Dyląga i Pawła Kajdrowicza z klasy 5b,
  3. Anny Kożuch, Bartosza Kowalczyka i Szymona Cukierskiego z klasy 5b,
  4. Emilii Waśniowskiej, Ewy Kicyły i Weroniki Bały z klasy 6a,
  5. Karoliny Gec, Adriana Glanowskiego i Martny Koronowicz z klasy 5s,
  6. Klaudii Bieleckiej, Ady Klich, Anny Ślazyk, Julii Jankiel, Marii Kościuszko i Agnieszki Przeklasy z klasy 6a.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy, która miała obrazować życie lub ważne wydarzenie z życia, bądź związane z działalnością patrona swojej szkoły. Uczniowie klas 1-3 mieli wykonać pracę przestrzenną, natomiast uczniowie klas 4-6 komiks.

Wyniki konkursu ogłoszone zostaną 14 kwietnia 2016r.

GRATULUJEMY!!!

Jadwiga Więcławek