Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczniów na drogach.

W dniach 15 i 16 października w naszej szkole odbyło się szkolenie na kartę rowerową pt. „Moje pierwsze prawo jazdy”.
Egzamin teoretyczny odbył się 22 października, natomiast praktyczny 23 października. Uczniowie szkoły, którzy nie mogli ubiegać się o kartę rowerową w zeszłym roku szkolnym ze względu na epidemię, przystąpili do egzaminów teoretycznych i praktycznych.

Egzamin nadzorowała Pani Sylwia Józefczyk jako egzaminator z uprawnieniami wydanymi przez Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Krakowie. W trakcie egzaminu również uczestniczył Pan Dyrektor Marek Gaweł, który wspierał wszystkich uczestników.
Od dziś uczniowie, którzy brali udział w egzaminie, mają uprawnienia do kierowania rowerem. Życzymy im bezpieczeństwa na drodze i przypominamy o noszeniu kasków i odblasków.