W dniach 21 i 22 grudnia 2015 r. zostało wystawione przedstawienie jasełkowe z udziałem uczniów naszej Szkoły, przygotowane pod okiem nauczycieli religii – p. Anity Mularczyk-Budzan i p. Karoliny Pasiut. Aktorom towarzyszył chór Aniołków, w którego skład weszli uczniowie klas 1-3 przygotowywani przez p. Agnieszkę Dziublę. Pierwszego dnia mieliśmy zaszczyt gościć Rodziców, a dzień później – spektakl obejrzeli wszyscy uczniowie i nauczyciele.

Głównym motywem Jasełek było ukazanie przedświątecznego zabiegania, które często przesłania najważniejsze wydarzenie i genezę tych Świąt – Boże Narodzenie – Bóg staje się Człowiekiem!

Jednocześnie kadr z przedświątecznej ulicy miał za zadanie pobudzić widzów do refleksji: “czy w moim życiu, w moim sercu, jest przygotowane miejsce dla Boga…?”

Po przedstawieniu, Pan Dyrektor skierował  życzenia świąteczne do wszystkich zebranych i zachęcił, aby oddać się wspólnemu kolędowaniu, któremu przewodniczyła p. Karolina Pasiut.

Nauczyciel religii – Anita Mularczyk-Budzan