SDC13608III  MIEJSCE  SP  153  W  XIII  MEMORIALE  ANDRZEJA  GRUBBY

Już po raz trzynasty Fundacja im. Andrzeja Grubby zorganizowała cykl turniejów tenisa stołowego dzieci szkół podstawowych pod nazwą Memoriał Andrzeja Grubby. Małopolski turniej eliminacyjny odbył się 26.03.2019 r. w Krakowie w hali KS „Bronowianka”. W turnieju wystartowały 3 osobowe drużyny szkolne składające się z dziewcząt, chłopców lub mieszane. Celem turnieju było wyłonienie najlepszej szkoły uprawnionej do udziału w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w czerwcu, w Sopocie.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Przemysław Sośniewski klasa 4s, Zuzanna Syrda klasa 6b i Anna Kopacka klasa 7s wywalczyła III miejsce  w finale województwa małopolskiego.

Najlepszą zawodniczką turnieju została tenisistka z naszej szkoły Zuzanna Syrda.

Gratulujemy !!!