20160420_171409_resizedDnia 20 kwietnia 2016 roku w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty Szkoły.

Spotkanie rozpoczął Pan Dyrektor Jan Hrynczuk, który powitał przybyłych gości.

Następnym punktem w programie był występ pt. „Noc bajek” przygotowany przez koło artystyczne pod opieką Pani Jadwigi Więcławek oraz Pani Karoliny Pasiut.

Po występie odbył się pokaz zajęć pozalekcyjnych, których w naszej szkole jest bardzo dużo. Mogliśmy zobaczyć między innymi:

– występ baletowy Oli Połeć,

– pokaz treningu siatkarskiego dziewcząt, który poprowadziła Pani Sabina Augustyn,

– żonglerkę piłkarską Jakuba Kałuży z klasy Ia.

Głównym celem Dnia Otwartego było rozdanie nagród dla dzieci w wieku pięciu i sześciu lat z przedszkoli znajdujących się na terenie Dzielnicy VI. Przedszkolaki wzięły udział w dziesiątej już edycji Olimpiady Przedszkolaka przygotowanej, przy współpracy z Radą Dzielnicy VI, przez Panią Annę Strojny i Panią Dorotę Martinek. W tym roku w Olimpiadzie udział wzięło aż 293 dzieci.

Po spotkaniu w sali gimnastycznej rodzice wraz z dziećmi mogli zwiedzić naszą Szkołę i porozmawiać z  Panem Dyrektorem Janem Hrynczukiem oraz Panią Wicedyrektor Izabellą Urbaniec.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Monika Gołąb