Nasza szkoła bierze udział w programie „Angielski 5 razy w Tygodniu dla Krakowskich Uczniów”.

Dzięki dodaniu dodatkowych godzin nasze dzieci będą miały codzienny kontakt z językiem angielskim, pod warunkiem przegłosowania projektu w ramach tzw. budżetu obywatelskiego. Między 27 września a 5 października odbędzie się w całym Krakowie głosowanie, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy.

Zapraszamy wszystkich, nie tylko rodziców, ale również sąsiadów, na spotkanie informacyjne w tej sprawie, które odbędzie się w naszej szkole w dniu 25 września 2014r. o godz. 16:30.

Zapraszamy również do zadawania pytań pomysłodawcom akcji poprzez pocztę elektroniczną na adres: inicjatywaangielski(Replace this parenthesis with the @ sign)gmail.com