16 i 17 grudnia 2015 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w turniejach tenisa stołowego rozgrywanych w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Turnieje odbyły się w hali widowiskowej „Suche Stawy” w Nowej Hucie. W kategorii dziewcząt rywalizowało 16 szkół, a w kategorii chłopców 20 szkół. Do zawodów indywidualnych każda szkoła mogła zgłosić maksymalnie 2 zawodniczki i 2 zawodników, a do zawodów drużynowych po 1 drużynie dziewcząt i chłopców.

Nasi reprezentanci odnieśli wspaniałe sukcesy zarówno w turniejach indywidualnych, jak i w turniejach drużynowych.

W klasyfikacji indywidualnej Anna Kopacka z klasy 4a stanęła na najwyższym miejscu na podium zdobywając tytuł Mistrzyni Krakowa i awans do zawodów wojewódzkich .

Tylko jedno miejsce niżej na podium zajął brat Ani Paweł Kopacki z klasy 5s, który zdobył tytuł Wicemistrza Krakowa i awans do zawodów wojewódzkich.

Wysokie VI miejsce w Krakowie zajęła Karolina Gec z klasy 5s, która również wywalczyła awans do zawodów wojewódzkich.

Miejsce 13-16 w turnieju indywidualnym zdobył Daniel Selwa z klasy 4s.

W klasyfikacji drużynowej dziewczęta w składzie: Anna Kopacka klasa 4a, Karolina Gec klasa 5s oraz Zuzanna Bandarzewska klasa 3a ( zawodniczka rezerwowa)  po ambitnej i zaciętej grze zdobyły Mistrzostwo Krakowa.

Również wspaniale zagrała drużyna chłopców w składzie: Paweł Kopacki klasa 5s, Miłosz Nowak klasa 6a, Daniel Selwa klasa 4s, która wywalczyła Wicemistrzostwo Krakowa.

Oba nasze zespoły zakwalifikowały się do zawodów wojewódzkich w tenisie stołowym drużynowym.